Co o hráčích prozradí ruce

Věštění z ruky není můj šálek kávy. Nevěřím mu a nesnažím se ho pochopit. Přesto dokážu věštit. Podle rukou golfisty odhaduji budoucnost rány, na kterou se připravuje. Zabýváte-li se disciplínou zvanou technika golfu, určitě znáte množství instrukcí a pokynů, kde a jak hůl držet. Mě stačí pozorovat jediný moment.

Tím momentem je síla, jakou golfista svírá hůl. Když zkoušíme na driving range volné bezstarostné rány, většina hráčů drží hůl docela volně.

A pak to přijde. „Musíš trefit támhletu ceduli“. Slovo musíš je jak zaklínadlo. Nebo jako pokyn, že když o něco jde, je třeba golfovou hůl drtit v prstech ruky. Co teprve jak to vypadá, když o něco jde přímo na hřišti. O soutěžní hře ani nemluvě.

Vidíte, že věštit není až tak složité. Podívejte se na ruce našeho spoluhráče, a když bude držet v ruce hůl jakoby se bál, že mu ji někdo vezme, můžete si zavěštit i vy, jak jeho rána dopadne.

Stává-li se vám, že golfovou hůl příliš tisknete, uvolňujte si ruce. Uvolňujte si ruce před důležitými ranami, a když je to nutné, klidně pokaždé, když se blížíte k míčku. Metod je více, jednu z nich můžete poznat jako člen Emailového flightu zde:

Napsat komentář