Golfový slovník zakázaných slov

Ta osmnáctka na Černém mostě se mimořádně vydařila. Na začátek dubna skvělé počasí, parta dobrých přátel. Ideální podmínky hrát velmi slušný golf a vyzvat na souboj svůj aktuální hendikep.

Někdy si při půlnoční procházce se psem opakuji, jak jsem hrál některé jamky. Vyrazil jsem z domu, a po chvíli jsem zjistil, že kdybych tou wedgí na osmičce zahrál o metr dál, nebyl bych v bunkeru, kdyby mi vítr nesebral míček, tak bych na čtrnáctce nebyl o metr ve vodě a to bogie na devítce bylo taky zbytečné.

Až budu sepisovat seznam zakázaných golfových slov, takový golfový slovník, tak slovo „kdyby“ tam hodně zvýrazním.

Při cestě z procházky zpět jsem si to srovnal v hlavě, protože až tam půjdu hrát příště, budou se mi v paměti hodit spíše ty dobře zahrané jamky. Par na dlouhé třetí jamce (kdo vymyslel skoro 400 metrů dlouhý čtyřpar?), a par na dvou „vodních“ tříparech 10 a 15 (ta ostrovní patnáctka ve větru je fakt výzva). A hlavně energii dobíjející sluníčko.

Moje rada zní: přehrajte si večer před spaním dobře odehrané jamky, uložte si je v paměti a vytáhněte si je, až půjdete hrát příště. Na nadávky a slova jako „kdyby“ opravdu zapomeňte. Veďte si pomyslný nebo i skutečný golfový slovník zakázaných slov, na které při golfu zapomenete. Nezapomeňte si nechat zasílat spoustu dalších postřehů, fíglů a rad v Emailovém flighu, kam se můžete přidat právě zde:

2 komentáře u “Golfový slovník zakázaných slov

Napsat komentář