Colin Swatton

Chtěl bych, aby mě trénoval Colin Swatton. Člověk, který stojí za úspěchem Jasona Daye. Je dlouhou dobu jeho trenérem, caddiem a mentorem. Naučil Jasona Daye být nejen technicky skvělým, ale psychicky vyrovnaným a odolným. Připraveným na úspěch.

Nejlepší věci v životě jsou zadarmo a zřejmě v duchu tohoto hesla začal Colin Jasona před více než 15 lety trénovat, neboť Jasonova rodina neměla zrovna přebytek peněz. Od roku 2006 je mu nejblíže a nosí na turnajích jeho bag.

Colin Swatton pomohl Jasonovi překonat brzkou ztrátu otce i jeho vlastní zdravotní problémy. On byl za vítězstvím Jasona v roce 2013 bezprostředně poté, co Jason ztratil v hurikánu na Filipínách osm členů rodiny. Posílil jeho psychickou odolnost natolik, že se Jason stal připravený být světovou jedničkou. A to se v roce 2016 stalo.

Pokud bych měl zdůraznit jednu jedinou věc, je to předúderový rituál Jasona Daye. Jeho příprava a soustředění na každou ránu. Je to jeden z pilířů jeho úspěchu. To je práce Colina Swattona. Najděte si starší video a podívejte se na tu nádheru: uklidnění, soustředění a dokonalá akce.

Poznatky z psychologie golfu včetně toho, co jsem odhalil na předúderovém rituálu Jasona Dayse, dávám dohromady již několik let. Rád bych je předával dál, zcela zdarma, aby pomohly vám a dalším golfistům ke zlepšení hry. Tyto poznatky sdílím v Emailovém flightu a když mi tu necháte svůj email, budu je rád posílat i vám.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Napsat komentář