Zlepšení hry je pro golfistu nejlepším dárkem

Vylepšení hendikepu jako vánoční dárek?

Nevím jak pro vás, ale vymýšlet dárek je pro mě stále těžší a těžší. Aby to bylo překvapení, aby byl originální, neokoukaný, aby z něj měl obdarovaný skutečnou radost. Mám mezi přáteli spoustu golfistů, ale pro ně je to ještě těžší, zpravidla mají výbavu kompletní a okruh vhodných dárků je poměrně omezený.

Snažím se dávat spíše zážitky než věci, protože mám za to, že takové dárky jsou hodnotnější. A jaká je pro golfistu největší hodnota – lepší hra, zlepšení hendikepu. „To se ale nedá darovat“, říkáte si. Já mám na věc jiný názor vyplývající z mé zkušenosti s klienty: po dvou či třech tréninkách Psychologie golfu následuje zlepšení hry a na turnaji i hendikepu. Proto jsem se rozhodl nabídnout vám dárkové poukázky na trénink Psychologie golfu, a to za zvýhodněnou cenu 900.- za lekci.

Jak to funguje?

Velmi jednoduše:

  1. Napište mi emailem (tomas@psychologie-golfu.cz), kolik chcete poukázek a na kolik lekcí mají být vystaveny. Je možné též přidat jméno obdarovaného.
  2. Obratem vám emailem poukázky zašlu společně s dokladem.
  3. Provedete úhradu. Tím se poukázka stává platnou.
  4. Až dárek předáte, obdarovaný si se mnou domluví termín, kdy bude chtít poukázku využít. Platnost je do konce roku 2019.

A nezáviďte obdarovanému, jak mu to půjde. Rozhodnutí o tom, jak bude postupovat váš vlastní golf, je jen na vás.

2 komentáře u “Zlepšení hry je pro golfistu nejlepším dárkem

Napsat komentář