Zlepšení hry je pro golfistu nejlepším dárkem

Vylepšení hendikepu jako vánoční dárek?

Nevím jak pro vás, ale vymýšlet dárek je pro mě stále těžší a těžší. Aby to bylo překvapení, aby byl originální, neokoukaný, aby z něj měl obdarovaný skutečnou radost. Mám mezi přáteli spoustu golfistů, ale pro ně je to ještě těžší, zpravidla mají výbavu kompletní a okruh vhodných dárků je poměrně omezený.

Snažím se dávat spíše zážitky než věci, protože mám za to, že takové dárky jsou hodnotnější. A jaká je pro golfistu největší hodnota – lepší hra, zlepšení hendikepu. „To se ale nedá darovat“, říkáte si. Já mám na věc jiný názor vyplývající z mé zkušenosti s klienty: po dvou či třech tréninkách Psychologie golfu následuje zlepšení hry a na turnaji i hendikepu. Proto jsem se rozhodl nabídnout vám dárkové poukázky na trénink Psychologie golfu, a to za zvýhodněnou cenu 900.- za lekci.

Jak to funguje?

Velmi jednoduše:

  1. Napište mi emailem (tomas@psychologie-golfu.cz), kolik chcete poukázek a na kolik lekcí mají být vystaveny. Je možné též přidat jméno obdarovaného.
  2. Obratem vám emailem poukázky zašlu společně s dokladem.
  3. Provedete úhradu. Tím se poukázka stává platnou.
  4. Až dárek předáte, obdarovaný si se mnou domluví termín, kdy bude chtít poukázku využít. Platnost je do konce roku 2021.

Poukázky můžete také objednat zde na eshopu, kde při odbavení košíku uvedete slevový kód vanoce2020.

A nezáviďte obdarovanému, jak mu to půjde. Rozhodnutí o tom, jak bude postupovat váš vlastní golf, je jen na vás.

2 komentáře u “Zlepšení hry je pro golfistu nejlepším dárkem

Napsat komentář